Grbets Hesap Dondurma Şikayetleri

Grbets sitesini kullanan üyeler tarafından, farklı özellikler hakkında değişik yorumların yapıldığı ve forum siteleri ya da benzer ortamlarda gündeme getirildiği görülebilmektedir. Her şeyden önce bilinmelidir ki, grbets sitesi, açılan hesaplar ile ve üyeler tarafından verilen bilgiler ile hizmet sunan online bahis sitelerinden bir tanesidir. Hesap açılma işlemleri konusunda belirlenmiş olan kurallar dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Eğer sizlerin karşısına çıkarılan bu kuralların herhangi bir tanesinin dışında hareket eder iseniz, haksız kazanç elde eder iseniz ve bir üyenin hakkını çifte hesap ve benzeri bir uygulama ile gasp ederseniz, site yönetimi aksini ispatlayana kadar hesap dondurma işlemini gündeme getirecektir. Bu durumda grbets hesap dondurma şikayetleri şeklinde bir konuyu da gündeme taşımadan önce, mutlaka gerekçesini öğrenmeniz gerekmektedir.

Grbets Hesap Dondurma Neden Yapılır?

Site tarafından hesabınız askıya alınmış ise, dondurma işlemi gündeme getirilmiş ise, bunun belirli nedenleri bulunacaktır. Önce yasal yaş sınırına bakmalısınız. Eğer 18 yaşın altında iseniz, sizlerden bir belge istenmiş ve göndermemiş iseniz, bu durumda belge gönderilene kadar, hesabınız doldurulacaktır. Aynı adres üzerinden, aynı ip adresi üzerinden, aynı aile, soy isim üzerinde birden fazla hesap açmış iseniz, çoklu hesap uygulaması devreye girmiş olacaktır ve aksini ispatlayana kadar yine hesap dondurma işlemi gündeme gelecektir. Size ait olmayan bir kart üzerinden ya da bir hesap üzerinden para göndermiş ya da göndermeye çalışmış iseniz, yine size ait olmayan bir Grbets hesaba çekim talebi vermiş iseniz, bunu site yönetimine ispatlayana kadar yine hesap dondurma işlemi gündeme gelecektir.

Grbets Hesap Dondurmadan Sonra Tekrar Kullanılır mı?

Aksini ispatlamamış ya da sizlerden ilk belge talebinde, belgeleri tamamlayıp site yönetimine göndermemiş iseniz, hesabını dondurulacak, diğer bir ifadeyle askıya alınacaktır. Bu durumda grbets hesap dondurma şikayetleri şeklinde bir paylaşım yapmadan hesabınızı tekrar açmak istiyor iseniz, destekgrbets elektronik posta adresine, sizden talep edilen belgeleri göndermeli ve haklı olduğunuzu ispatlamalısınız. Eğer tarafınıza iletilen elektronik posta adresindeki belgeleri tamamlar, kullanıcı adınız ile birlikte verilen adrese gönderirseniz, askıda olan, dondurulan hesabınız tekrar aktif hale gelecektir.

Bir cevap yazın