Grbets Tombala Oyunları

Tombala oyunu geçmişten günümüze kadar en fazla ilgi çeken, çok basit bir şekilde oynanan, hızlı bir şekilde ilerleyen ve kazanç şansının her zaman var olduğu eğlenceli ve hareketli oyun seçeneklerinden bir tanesidir. Grbets sitesi de, oldukça yoğun ilgi gösterilen bir oyun seçeneğini, grbets tombala oyunları başlığı altında online hizmet seçeneklerinin arasına dahil etmiş durumda bulunmaktadır.

Tombala Nasıl Oynanır?

Grbets sitesinde tombala oynamak istiyor iseniz, standart tombala oyununun genel kurallarına hakim olmanız gerekecektir. Tombala nasıl oynanır? En basit cevabı ile bir ya da birden fazla kart satın alırsınız. Çekiliş başlar. Çekilişte ekranlara gösterilen ve sesli olarak duyurulan numaraların, kartlarınız üzerinde bulunup bulunmadığını kontrol edersiniz. Sistem tarafından otomatik olarak işaretleme yapılabilir ya da klasik tombala anlayışı mantığında üyeler, her çıkan numarayı manuel olarak kartlarının üzerine işaretleyebilir. İşaretleme neticesinde amaç, yatay sıraların rakiplerden önce yani diğer oyunculardan önce tamamlanması ve ikramiyelerin elde edilmesidir.

Grbets Tombala İkramiyeleri

Site içeriğinde tombala oyununa katılım sağlar iseniz, 5 farklı ikramiye seçeneğinden herhangi bir tanesini elde edebilirsiniz. Grbets tombala ikramiyeleri konusunda, 3 değil, 5 farklı seçenek ile sizlerin karşısına çıkmaktadır. İlk 3 seçenek standard tombala ikramiyelerini kapsamakta olup, 1. çinkonun yapılması ve 2. çinkonun yapılması ile tombala yapılması prensibine dayanmaktadır. 4. seçenek ise, çekilen ilk 5 adet top ile 1. çinkonun yapılması olarak karşınıza çıkacaktır. İkramiye türü, çekilen ilk 15 top ile 1. çinkonun yapılması şeklinde kullanıcıların karşısına çıkarılmıştır.

Grbets Tombala Jackpot

Grbets sitesinin üyelere ikramiye ya da bonus başlığı altında, tombala oyunlarına yönelik olarak verdiği farklı bir seçenek daha bulunmaktadır. Grbets tombala jackpot grbets tombala oyununda 150 adet kart satın alan ve peş peşe bu kartların hiç birisinden ikramiye elde edemeyen oyuncuların alacağı bir ikramiyedir. Havuzda biriken paranın % 80 oranındaki kısmı, 150 kart ile hiçbir şekilde kazanç elde edemeyen üyeye site yönetimi tarafından verilmektedir. Jackpot, satın alınan her tombala kartından belirli bir bedelin havuza eklenmesi ve biriken bedelin yukarıda belirtilen şartlarda üyelere aktarılması anlamına gelmektedir. %100 oranında havuzda biriken paranın % 80 oranı, şartları sağlayan üyeye verilmekte olup, kalan % 20’lik kısmı tekrar havuza aktarılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir